állásazonosító :Épületvillamossági Projektvezető

helyszín :Óbuda

minimum bérsáv :

kapcsolat :Tószegi Viola viola.toszegi@job-impulse.com +36 70 422 4775

Épületvillamossági Projektvezető

Megbízónkról

  • Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő 5 milliárdos cégcsoport része, amely teljes körű megoldást kínál ipari és lakossági generál elektromos kivitelezési területén –klíma, légtechnika, energetika-, kiemelt projektekkel. (kereskedelmi áruházak, ipari csarnokok üzemek, lakóparkok, bevásárlóközpontok).
  • Bővülő csapatukba keressük az új kollégát budapesti/pest megyei munkavégzéssel. (Cég központja: Óbuda)

Feladatok

  • Építés-kivitelezési projekt műszaki előkészítése, műszaki egyeztetések lebonyolítása, műszaki alternatívák kidolgozása, adatok gyűjtése
  • Szerződések műszaki teljesülésének ellenőrzése
  • Projektek során felmerülő műszaki problémák kezelése, szükség szerint helyszíni művezetés biztosítása
  • Kivitelezések során alvállalkozók műszaki ellenőrzése, vonatkozó szabályok betartatása
  • Projektdokumentációk vezetése kezelése
  • Műszaki átadási dokumentációk összeállítása és tartalmának ellenőrzése, e-napló

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnök, műszaki menedzser)
  • 3+ éves szakmai tapasztalat épületvillamossági, energetikai területen, technológiai rendszerek kivitelezésében vagy beruházásban szerzett tapasztalat
  • Megbízható Word, Excel és AutoCAD ismeretek
  • Angol nyelvismeret
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk kínál

  • Céges autó korlátlan használattal, Laptop/ipad, Mobiltelefon
  • Piaci átlag feletti alapbér
  • Év végi bónusz
  • Karácsonyi jutalom
  • Résztulajdonosi részesedés a cégből!
  • Rugalmas munkavégzés
  • A cég növekedéséből adódó folyamatos szakmai kihívás, változatosság
  • Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség
  • Jól szervezett munkafolyamatok, nincs túlvállalás, nincs hétvégi munkavégzés
  • Igény szerinti fizetett továbbképzési lehetőségek
  • Ingyenes céges nyelvoktatás

Kapcsolattartó:

Tószegi Viola

viola.toszegi@job-impulse.com

+36 70 422 4775

2022-10-18T12:39:48+00:00