állásazonosító :ERP konzulens – Support árugazdálkodás – ID: #760

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :Varga Csaba csaba.varga@job-impulse.com  +36 70 608 4482

ERP konzulens – Support árugazdálkodás – ID: #760

Megbízónkról

  • Évtizedes múltra visszatekintő, piacvezető, multinacionális (osztrák) vállalat magyar leányvállalata
  • Üzleti szoftverfejlesztés, könyvelési, költségelemzési, kontrolling, számviteli CRM, ERP, HRM, dokumentum kezelő-rendszerek fejlesztése területén
  • Stabil céges háttér, jól kialakított folyamatok, hosszú távú lehetőség
  • Képzések, szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület és partnereknél országosan

Feladatok

  • Ügyfélkérdések megválaszolása az árugazdálkodás területén telefonon vagy távsegítség formájában
  • Ügyfeleink támogatása és betanítása a szoftver használatára a bevezetés ideje alatt és utána, részben ügyfeleink telephelyén
  • Folyamatban lévő programfejlesztésekben való aktív részvétel, tesztelés és dokumentáció elkészítése
  • Bár saját felelősséggel és önállóan dolgozol, de részese vagy egy csapatnak, mely tagjai kölcsönösen támogatják egymást

Elvárások

  • Logisztika, szállítmányozás vagy raktározás terén szerzett végzettség vagy a megbízáskezelés, számlázás, beszerzés vagy raktározás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Kitűnő magyar nyelvtudás, magabiztos német vagy angol nyelvtudás írásban és szóban
  • IT affinitás és Office ismeretek
  • Szeretsz emberekkel beszélgetni, meghallgatni őket, tudást átadni nekik és problémáikra megoldást találni

Amit megbízónk kínál

  • Hosszútávú munkalehetőség egy motivált csapatban, valamint elismerő bánásmód és kellemes munkakörnyezet
  • Változatos szakmai terület és érdekes feladatok
  • Ergonomikus munkaállomások, rugalmas munkaidő, időnkénti home office lehetőség
  • Egyéni fejlődési lehetőségek feladatkörödnek és kompetenciáidnak tükrében
  • Cafeteria
  • Jutalékrendszer

Kapcsolattartó:

Varga Csaba

csaba.varga@job-impulse.com

+36 70 608 4482

2022-07-13T11:40:23+00:00