állásazonosító :Értékesítés támogató kereskedelmi koordinátor – ID: #643

helyszín :Észak-budai régió

minimum bérsáv :

kapcsolat :Tószegi Viola viola.toszegi@job-impulse.com +3670 422 4775

Értékesítés támogató kereskedelmi koordinátor – ID: #643

Megbízónk:

Piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó-, elektromos és elektronikai ipari területén tevékenykedő cégek részére.  Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését, szervizét végzi. Sikerének kulcsa, hogy 60 kiváló eredményekkel büszkélkedhető munkatárs segíti a helyi és nemzetközi termelőegységek működését.

Cégközpont:Budapest Észak-budai régiójában

Feladatok:

  • Kapcsolattartás és kommunikáció a vevőkkel és a beszállítókkal nemzetközi és belföldi területen
  • Műszaki tartalom egyeztetése vevőkkel és beszállítókkal, értékesítőkkel
  • Az értékesítési és szerviz szolgáltatási folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok: eladási és beszerzési rendelése kezelése, áru bevételezés, könyvelés, számlázás, árajánlatok készítése
  • Értékesítőkkel való együttműködés, munkájuk támogatása
  • Szerviz szolgáltatás támogatása vevői igények

Elvárások:

  • középfokú végzettséged van műszaki, kereskedelmi vagy gazdasági területen
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvismereted van
  • Külkereskedelmi tudással rendelkezel
  • Ismered az EKÁER rendszert
  • Dolgoztál már értékesítési területen
  • MS Office-t magabiztosan használod
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Szereted a kihívásokat és problémamegoldó gondolkodás jellemző rád
  • Kiváló kommunikációs készségeid vannak
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre
  • Megbízhatóság és pontosság jellemez
  • Nem idegenek számodra a vállalatirányítási rendszerek

Előnyök:

  • Műszaki végzettséged van, vagy tapasztalattal rendelkezel a műszaki értékesítés területén
  • Dolgoztál már Microsoft Dynamics Navison rendszerrel
  • Ismered a Microsoft Dynamics CRM rendszerét
  • Budakeszihez közeli a lakóhelyed

Amit partnercégünk kínál:

  • Piaci átlag feletti alapbér, teljesítményarányos bónusz rendszer
  • Családias, emberközpontú egyben nemzetközi munkakörnyezet
  • Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség
  • Magas szintű szellemi know-how, tanulási, fejlődési lehetőség
  • Rendszeres továbbképzések itthon és külföldön

Technológiák:

  • elektromos-és hibrid hajtású gépek
  • kábelfeldolgozás
  • automata kábelfeldolgozó berendezések
  • vezeték feldolgozás
  • speciális csatlakozókat szerelő berendezések

Kapcsolattartó:

Tószegi Viola

viola.toszegi@job-impulse.com

+3670 422 4775

2022-06-10T16:27:25+00:00