állásazonosító :Értékesítési asszisztens (back office) – ID: #675

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :Juhász Rita rita.juhasz@job-impulse.com +36 70 311 5605

Megbízónkról:

Partnerünk széleskörű és átfogó megoldásokat és szolgáltatásokat kínál a biztonságos beléptetéshez és bejutáshoz szükséges termékek, megoldások és szerviz területén. Több, mint 150 éves tapasztalattal rendelkeznek a biztonság, a fenntarthatóság és a megbízhatóság jegyében.

Feladatok:

  • Értékesítőkkel való szoros együttműködés, értékesítési osztály adminisztratív támogatása
  • Együttműködés a hazai és külföldi (Németország, Olaszország, Kína) beszállítókkal.
  • Vevői ajánlatok, ajánlati kalkulációk elkészítése az értékesítési igazgató útmutatásai alapján.
  • Beérkező nagykereskedelmi és barkács áruházi vevőrendelések felrögzítése, előkészítése
  • Rendelés visszaigazolás egyeztetése, raktári elkészítése
  • Reklamációk kezelése
  • Havi és féléves ütemezési riportok, elemzések, statisztikák készítése
  • Forgalmi tervező, elemző táblázatok készítése
  • Akciók, promóciók kiértékelése
  • Export tevékenység asszisztensi feladatai

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás, elsősorban írásban.
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat

Előny:

  • Excel pivot táblák, függvények, grafikonok használata
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszerrel

Amit kínálunk:

  • Változatos, felelősségteljes feladatok, kiváló fejlődési lehetőség
  • Piacvezető, stabil háttér, nemzetközi részvénytársaság.
  • Versenyképes jövedelem, kedvező juttatási csomag
  • Munkavégzés helye: IV. kerület
  • Munkaidő: napi 8 óra (megállapodás esetén esetleg 6-7 óra)

Kapcsolattartó:

Juhász Rita

rita.juhasz@job-impulse.com

+36 70 311 5605

2022-08-17T11:09:42+00:00