állásazonosító :Értékesítési és műszaki szaktanácsadó – ID: #678

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :Juhász Rita rita.juhasz@job-impulse.com +36 70 311 5605

Megbízónkról:

Partnerünk széleskörű és átfogó megoldásokat és szolgáltatásokat kínál a biztonságos beléptetéshez és bejutáshoz szükséges termékek, megoldások és szerviz területén. Több, mint 150 éves tapasztalattal rendelkeznek a biztonság, a fenntarthatóság és a megbízhatóság jegyében.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek és üzleti kapcsolatok kezelése és tovább építése
  • Pozitív üzleti és ügyfélkapcsolatok kialakítása, fejlesztése és fenntartása
  • Értékesítési, valamint termék/megoldás bemutatók megtartása az ügyfelek részére
  • Értékesítési, valamint bevétel és kiadás jelentések, reális előrejelzések készítése a vezetőség részére
  • A feltörekvő piacok és a piaci mozgások azonosítása, miközben teljes mértékben tisztában van az új termékekkel és a versenyhelyzettel
  • Az értékesítési csapat meetingjein való részvétel, valamint az értékesítési lehetőségekről és az ügyfelek igényeiről szóló információk aktív megosztása

Amit kínálunk:

  • Prémium termékek, innovatív technológiai újdonságok
  • Nagy projektekben való részvétel, széleskörű ügyfélkör, neves referenciákkal
  • Hosszú távú munkalehetőség egy növekvő nemzetközi vállalaton belül
  • Versenyképes fizetés és motiváló teljesítménybónusz
  • Vonzó cafeteria csomag
  • Egyéb juttatások
  • Fiatal, dinamikus környezet, barátságos csapat

Elvárások:

  • Felsőfokú kereskedelmi vagy műszaki végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen
  • 3-5 év kereskedelmi tapasztalat
  • Megoldás-orientált személyiség: határozott és proaktív
  • CRM rendszerek ismerete, valamint produktív üzleti szakmai kapcsolatok kiépítésének képessége
  • Precíz, önálló és eredményorientált munkavégzés
  • Kommunikációs és tárgyalási készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély, utazási hajlandóság
  • Előnyt jelent: projekt piaci ismeret az építőiparban

Kapcsolattartó:

Juhász Rita

rita.juhasz@job-impulse.com

+36 70 311 5605

2022-03-04T17:17:15+00:00