állásazonosító :Folyamatmérnök (műanyag) ID: #711

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :Varga Csaba csaba.varga@job-impulse.com +3670 608-4482

Folyamatmérnök (műanyag) ID: #711

Feladatok:

  • Műanyag üzem és kiegészítő technológiáinak gondozása (Szerszámok javítása és előkészítése, technológia gondozása, alapanyag előkészítése, utólagos hőkezelés, sorjázás, stb.)
  • Folyamatok, eszközök, valamint a gyártás technológia folyamatos fejlesztések koordinálása, alternatív technológiák kidolgozása. A folyamatos fejlesztés fő célja a minőség és hatékonyság növelése, veszteségek csökkentése
  • Gyártási dokumentáció karbantartása (Munkautasítások, specifikációk, gyártási művelettervek, BOM-ok, stb. Mind a dokumentációs rendszerben, mind az ERP rendszerben)
  • Minőségi gyártás biztosítása, együttműködés a Minőségügyi Osztály munkatársaival. (Reklamációk kezelése, javítóintézkedések realizálása, megelőző tevékenység menedzselése, mérések és ellenőrzések biztosítása, előírások betartatása)
  • Karbantartás folyamatainak támogatása (Együttműködés a karbantartással, ütemezések finomhangolásával, szakmai támogatással, priorizálással)
  • Globális fejlesztési projektekben való aktív részvétel. (új technológiák alkalmazása, elrendezés változtatása, anyag és információáramlás fejlesztése)
  • Üzemi folyamatok figyelése, az üzem teljesítményének jelentése
  • Gyártás ütemezésének támogatása
  • Gépbeállítók munkájának közvetlen támogatása
  • Kapcsolattartás az anyacéggel (francia, és/vagy angol nyelven)

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol és / vagy francia nyelvtudás
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Valamilyen ERP rendszer alapszintű ismerete
  • Utazási hajlandóság (évente maximum 1-2 alkalom maximum 2 hetes időtartam)

Előny:

  • Legalább 3 éves releváns 5 évnél nem régebbi munkatapasztalat
  • Műanyag fröccsöntésben szerzett üzemi tapasztalat
  • Az alábbi anyagokkal szerzett gyártási tapasztalat: TEFLON, PEEK, EPDM, PP, PPS, TPU, PSU, SZILIKON
  • Arburg gépeken szerzett tapasztalat
  • Francia nyelvtudás (Nem elvárás)
  • KAIZEN vagy LEAN szemlélet

Amit kínálunk:

  • Svájci hátterű, nemzetközi cégcsoport budapesti leányvállalata
  • Vezető piaci szereplő a körcsatlakozók gyártása terén
  • Lokáció: Budapest
  • Stabil vállalati háttér, kiváló, modern munkakörnyezet és munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Kapcsolattartó:

Varga Csaba

csaba.varga@job-impulse.com

+3670 608-4482

2022-05-17T09:17:41+00:00