állásazonosító :Galvanizáló technikus- ID: #784

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :peter.sebestyen@job-impulse.com +36704013018

Amit megbízónk kínál:

  • A régió egyik legmodernebb galvanizáló üzeme
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Ambiciózus pályakezdők jelentkezésére is számítunk

Feladatok:

  • Automata galvanizáló sorokon (tömeg- és szalag galván) Au, Ag, Ni, Cu, Sn bevonatok készítése
  • Az üzem termelési tevékenységének biztosítása a környezetvédelmi és munkavédelmi iránylevek szigorú betartása mellett
  • A tervszerű- és a rendkívüli karbantartási feladatokban való részvétel

Elvárások:

  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Középfokú (lehetőleg vegyésztechnikusi) releváns végzettség
  • Magasfokú önállóság, jó problémamegoldó készség
  • Informatikai ismeretek (automatizált rendszer)
  • Proaktív, nyitott személyiség
  • Jó kommunikációs készség a csapat többi tagjával

2022-09-20T07:56:04+00:00