állásazonosító :Gépész műszaki előkészítő

helyszín :Pécs

minimum bérsáv :

kapcsolat :viola.toszegi@job-impulse.com

Megbízónk:

Családi vállalkozásként, 40 éve tevékenykedik sikeresen a hazai és nemzetközi piacon, ipari automatizálás különböző területein. Tevékenysége kiterjed az ipari technológiák villamos tervezésére-kivitelezésére, hardver- és szoftverfejlesztésre, villamos elosztószekrények és egyéb saját fejlesztésű elektronikai készülékgyártásra, és vezető ipari szenzorgyártók kereskedelmi képviseletére, továbbá a hidrogéncellás innovatív fejlesztési területre is.

Munkavégzés helye: Pécs

Feladataid lesznek:

  • Lakatos üzemünk műszaki és technológiai támogatása;
  • Projektspecifikációk, árajánlatok készítése;
  • Gyártáshoz szükséges tervdokumentációk készítése, egyedi lemezszekrények, vázszerkezetek tervezése;
  • Gyártási anyaglisták készítése, gyártás előkészítés;
  • Műszaki támogatás, tanácsadás;
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel és beszállítókkal;
  • Kivitelezés műszaki támogatása;
  • Társosztályokkal való együttműködés;
  • A műszaki technológiák fejlődésének folyamatos nyomon követése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Gépész mérnöki végzettség
  • 3D tervezőszoftverek használatában nyert jártasság;
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontúság;
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • Csapatmunkára való alkalmasság;

Előny: magas szintű szakmai tapasztalat esetén elegendő a technikusi végzettség

Amit partnercégünk kínál:

  • Izgalmas projektmunkákat
  • Piacképes, tapasztalatot tükröző vonzó bérezés
  • Folyamatos, színvonalas szakmai képzéseket
  • Díjazzák a teljesítményt, a béredet is ehhez igazítják majd. A tudás, a tapasztalat, a hozzáállás a lényeg.
  • A cég híve a csapatmunkának, a közös gondolkodásnak, az ötletek szabadságának
  • Ugyan a cég pécsi, de ha távolabb laksz, és megtetszik a pozíció, ne zárd ki a lehetőséged, igény esetén van szolgálati lakása, családi háza a cégnek

Elérhetőségek:

E-mail: viola.toszegi@job-impulse.com

Tel:  +3670 422 4775

2023-01-16T09:02:23+00:00