állásazonosító :Gépösszeszerelő Csoportvezető – ID: #737

helyszín :Budakeszi

minimum bérsáv :

kapcsolat :Tószegi Viola, viola.toszegi@job-impulse.com +3670 422 4775

Gépösszeszerelő Csoportvezető – ID: #737

Megbízónk: Piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó- és elektronikai ipar területén tevékenykedő cégek részére. Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését, szervizét végzi, világszinten.
Elektromos és hibrid hajtású gépjárművek nagyfeszültségű kábeleit feldolgozó gépek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó üzletágukba keresünk most elektronikai gép összeszerelő csoportvezetőt.
Munkavégzés helye: Budakeszi

Feladatok:

  • Célgép összeszerelő csapat műszaki szakmai irányítása
  • Projekt erőforrás tervezés
  • A cég stratégiai projektjeiben való aktív szakmai részvétel
  • Felelős a részleg eredményességéért (minőség, hatékonyság, költség, termelékenység, időbeli megvalósulás)
  • LEAN projekt tagjaként felelős a LEAN folyamatokért
  • Felelős a KPI-ok teljesüléséért, továbbá a folyamatos fejlesztésekért (CI-Continuous Improvement)
  • Üzleti folyamatok támogatása
  • Új technológiák bevezetésének támogatása

Elvárások:

  • Végzettség: technikus mechanikai, elektronikai vagy mechatronikai területről
  • 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Leadership/csoport vezetői tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett munkatapasztalat

Előnyök:

  • PC/PLC alapú vezérléstechnikai ismeret, programozás, informatikai tudás
  • Projektmenedzsment szemlélet, strukturált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldási képesség
  • Gyors munkavégzés és felfogóképesség

Amit partnercégünk kínál:

  • Piaci átlag feletti alapbér, extra juttatások
  • Családias, emberközpontú egyben nemzetközi munkakörnyezet
  • Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség
  • Magas szintű szellemi know-how, tanulási, fejlődési lehetőség, elektromos-hibrid hajtású gépek
  • Munkaruha
  • Rendszeres továbbképzések
  • Külföldi szakmai utak

Technológiák:

  • autóipari elektronikát szerelő automaták
  • elekromobilitás
  • kábelfeldolgozás
  • automata kábelfeldolgozó berendezések
  • vezeték feldolgozás
  • speciális csatlakozókat szerelő berendezések

Betanulás:

  • Autóipari, kábelgyártási, elektronikai környezetben oktatásokon való részvétel

Kapcsolattartó:
Tószegi Viola
viola.toszegi@job-impulse.com
+3670 422 4775

2022-06-21T09:23:01+00:00