állásazonosító :Gyártás előkészítő mérnök – ID: #770

helyszín :Érd

minimum bérsáv :

kapcsolat :edit.berenyi@job-impulse.com

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes, csapatorientált vállalati légkör és igényes munkakörnyezet
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás 100% busz és vonat / vagy 25 forint / km üzemanyag hozzájárulás
  • Hosszútávú bejelentett és biztos munkahely
  • Rendkívül stabil német vállalati háttér
  • Fejlődési illetve tovább képzési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Érd

Feladatok

  • Cikkszámok és termékszerkezetek létrehozása és karbantartása
  • Kiváltó alkatrészek meghatározása
  • Bejövő áru ellenőrzési folyamatának támogatása
  • Változásmenedzsment kezelése
  • Riportok előkészítése

Előny:

  • Elektronikai területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Nagy precizitás és magas szintű pontosság
  • Elektronikai alkatrészek ismerete (ELENGEDHETETLEN)
  • Elektronikai gyártási technológiák ismerete
  • Legalább társalgási szintű német és / vagy angol nyelvismerete írásban és szóban
  • Monotonitástűrés

Felkeltettük az érdeklődését? Várjuk önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

edit.berenyi@job-impulse.com

Mobil: +36 70 770 2946

2022-08-02T13:17:22+00:00