állásazonosító :Gyártó mérnök – ID: #544

helyszín :Sirok

minimum bérsáv :

kapcsolat :Hegedüs- Tóth Ida: e-mail: ida.toth@job-impulse.com; +36 70 428 5338

Megbízónk:
Külföldi tulajdonú partnercégünk Európában vezető szerepet tölt be a kiskaliberű lőszerek gyártásában. Magyarországon a Mátra szívében, Sirokon folyik a termelés, ahol a fejlesztések és kapacitásnövekedés folyamatos. Ha szeretnéd egy speciális iparágban kipróbálni magadat, és nem riadsz meg az új kihívásoktól, akkor várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:
– Saját gyártású lőszerek dokumentációjának készítése
– A gyártósorok zavartalan termelésének biztosítása
– Gyártástechnológia kialakítása, ellenőrzése, karbantartása
– Külföldi munkatársakkal technológia és lőszerfejlesztési projektekben részvétel
– Új gyártógépek fejlesztése, tervezése és implementálása a gyártásba
– Új lőszerek fejlesztésében való részvétel
– Gyártási problémák feltárása, elemzése és megoldása
– Üzemi területeken technológiai hatékonyság növelő intézkedések tervezése, bevezetése
– Folyamatok fejlesztése, újítások kidolgozása és bevezetése
– Gépalkatrészek, szerszámok tervezése
– Napi, heti elemzések elkészítése, javaslattétel intézkedésekre, intézkedések végrehajtásának felügyelete

Elvárások:
– Gépészmérnöki végzettség
– Solid Edge/NX rajzprogramok magabiztos használata
– kommunikációképes angol nyelv
– MS Office programok ismerete
– erős EHS és quality szemlélet
– pontos, önálló munkavégzés
– szakmai tapasztalat és SAP ismeret előny

Amit partnercégünk kínál:
– versenyképes fizetés és juttatási /szociális csomag
– hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
– családias, biztonságos munkakörnyezet

2022-02-18T11:24:55+00:00