állásazonosító :Karbantartó – GY750

helyszín :Győr

minimum bérsáv :

kapcsolat :jelentkezes@job-impulse.com

KARBANTARTÓT KERESÜNK GYŐRI TELEPHELYÜNKRE!
Főbb feladatok, munkák:
– a munkaterület gépeinek/berendezéseinek/eszközeinek karbantartása, javítása;
– napi ellenőrzések végrehajtása, ellenőrző lapok kitöltése, szabványok, munkautasítások betartása;
– megelőző karbantartások elvégzése;
– gyártásban fellépő problémák felismerése;
– pótalkatrészek felügyelete, beszerzésének kezdeményezése;
– szakszervizek munkájának támogatása.
Az álláshoz tartozó elvárások:
– középfokú műszaki végzettség (pl. géplakatos, gépész, mechatronikai technikus, villanyszerelő stb.);
– terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség.
Amit kínálunk:
– versenyképes bérezés;
– cafeteria;
– 8 órás, 1 vagy több műszakos munkarend;
– jelenléti bónusz, év végi jutalom;
– bejárás támogatása vidékiek és Győriek számára is.
Várjuk az önéletrajzodat bérigény megjelölésével a jelentkezes@job-impulse.com email címre.
Kérjük, hogy a tárgy mezőbe írd: „Karbantartó-Győr”!

2022-07-19T15:02:09+00:00