állásazonosító :Karbantartó villamosmérnök – ID: #674

helyszín :Eger vonzáskörzete

minimum bérsáv :

kapcsolat :Varga Csaba csaba.varga@job-impulse.com Tel: +3670 608 4482

Megbízónk:

Külföldi tulajdonú partnercégünk Európában vezető szerepet tölt be a kiskaliberű lőszerek gyártásában. Magyarországon a Mátra szívében folyik a termelés, ahol a fejlesztések és kapacitásnövekedés folyamatos. Ha szeretnéd egy speciális iparágban kipróbálni magadat, és nem riadsz meg az új kihívásoktól, akkor várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

  • A gyár területén lévő gépek elektromos karbantartásának felügyelete, fejlesztések bevezetésének koordinálása.
  • Karbantartási és rendszeres felülvizsgálati tervek készítése, ezek kiviteleztetésének koordinálása és ezek meglétének rendszeres ellenőrzése
  • PLC programozás, hiba keresés és villamos dokumentációk készítése
  • Gépek működésének biztosítása, fenntartása és állapot megóvása villamos szempontok alapján
  • Új eszközök, gépek, gyártósorok tervezésében és telepítésében való aktív részvétel.
  • Gépek és berendezések elektromos és automatizálási szempontból hatékonyságának felügyelete, gyártási területi kialakításban való részvétel,
  • Elektromos fejlesztések biztonság technikai, minőség biztosítási és automatizálási szempontok figyelembe vételével
  • Rábízott egyedi projektek vezénylése és végrehajtása. Projekt dokumentálása, irányítása és beszámoló készítése.
  • Önálló fejlesztések benyújtása elektronikai és automatizálási szempontból, ezek kivitelezésének koordinálása a hatékonyabb és gyorsabb termelés érdekében
  • Beszállítókkal való közvetlen írásos és szóban történő kommunikáció, angolul is.
  • Gyártósorok más országokból, -ba való áthozatalában, átköltöztetésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, villamosmérnöki végzettség (fiatal pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Proaktív személyiség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • PLC programozás ismerete (Siemens, Mitsubishi és Omron fejlesztői környezet)
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent

Amit partnercégünk kínál:

  • Szerződéses, ingyenes buszjáratok több irányból
  • Munkába járási költségtérítés br. 43 Ft/km-el
  • Éves cafetéria + műszakpótlék
  • Munkaruha biztosítása és mosatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Családias, biztonságos munkakörnyezet
  • Egyéb szociális és teljesítményalapú juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség, annak támogatása

Kapcsolattartó:

Varga Csaba

csaba.varga@job-impulse.com

Tel: +3670 608 4482

2022-09-19T10:35:48+00:00