állásazonosító :Kereskedelmi vezető (Békés megye) – ID: #643

helyszín :Békés megye

minimum bérsáv :

kapcsolat :Berényi Edit edit.berenyi@job-impulse.com +3670 7702946

Amit megbízónk kínál:

  • 25 éves szakmai háttérrel rendelkező cég
  • építőipari termékek gyártása és értékesítése
  • önálló döntési jogosultsággal bíró, felelősségteljes vezetői munkakör
  • piaci átlagnál magasabb juttatási csomag
  • laptop, telefon
  • piacvezető brand, stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • lendületes, aktív, változatos feladatok, befogadó, jó kedvű, pörgő, fiatalos, segítőkész csapat

Feladatok:

  • kb 15 fős csapat irányítása
  • az egység eredmény tervének eléréséhez kapcsolódó feladatok elvégzése, elvégeztetése
  • kollégák motiválása, képzése, számonkérése
  • kapcsolattartás beszállítókkal, nagyobb partnerekkel
  • piac folyamatos monitorozása

Elvárások:

  • legalább 2 éves vezetői tapasztalat
  • felsőfokú végzettség – építő vagy építészmérnök előny
  • építőipari anyag és piacismeret
  • asszertív kommunikáció, emberközpontúság, konfliktus kezelési és motivációs készség, eredmény és sikerorientált személyiség,
  • aktív feladatkiadás, delegálás és következetes számonkérési készség,
  • logikus, rendszerben/folyamatokban gondolkodás, műszaki és design érdeklődés
  • Békés megyei lakhely

Kapcsolattartó:

Berényi Edit

edit.berenyi@job-impulse.com

+3670 7702946

2022-02-17T14:19:00+00:00