állásazonosító :Könyvelési tanácsadó – ID: # 603

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :Varga Csaba: csaba.varga@job-impulse.com +36 70 608 4482

Könyvelési tanácsadó – ID: # 603

Megbízónkról:

Magyar tulajdonban lévő, 30 éves múlttal rendelkező, könyveléssel, bérszámfejtéssel, kontrollinggal és könyvvizsgálattal foglalkozó cég. Ez a pozíció a folyamatokon belüli „szabad kezet”, és feltétel nélküli bizalmat jelent.

Elvárások:

  • Folyékony angol (szakmai, pénzügyi szaknyelv) nyelvtudás alapfeltétel, német/orosz nyelvtudás előnyt jelent
  • Számviteli és adózási területen szerzett legalább 5 év tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági végzettség, mérlegképes könyvelői képesítés
  • Kiváló ÁFA és fordított ÁFA ismeretek
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Képes önállóan illetve egy csapat részeként is dolgozni
  • Bérszámfejtésben jártasság

Feladatok:

  • (1) Kiemelt tanácsadó:
  • Idegennyelvű cégek számviteli- és adótanácsadója (külső és belső egyaránt),
  • Kiemelt szerződések vezetője, később a tevékenységet ellátó (portfóliót kezelő) csapat szakmai felelőse
  • Ügyfélkapcsolat idegen nyelven, szóban és írásban
  • Tevékenység szakmai ellenőrzése és teljes körű felügyelete – törvényváltozások implementálása, bevallások és könyvelések el(ő)készítése, ellenőrzése és javítása/javíttatása,
  • Egyedi projektekben való részvétel (pl. de nem kizárólag: könyvvizsgálat, konszolidáció, szerződés véleményezése, számviteli szabályzatok, cégérték meghatározása, adó-konstrukciók kidolgozása véleményezése)
  • Ügyfeleink ügyeinek gondozása, szakmai felügyelete a magyar számviteli és adótörvények előírásai szerint
  • Beszámoló készítés és külső-belső adatszolgáltatás
  • Különböző (adó)bevallások elkészítése és leadása
  • Bérszámfejtés
  • (2) Oktatásért felelős szakmai igazgató, „kvázi” cégvezető
  • Külső és belső oktatási, képzési és továbbképzési tevékenység piaci alapon történő szervezése, irányítása (pl: tanfolyamok cégeknek akár idegen nyelven is)
  • Államilag engedélyezett programkövetelmény alapján szervezett, tanúsítványt és/vagy képesítést és/vagy kreditpontot adó szakképzések szervezése, irányítása

Amit kínálunk:

  • cégautó
  • az alapbéren felül teljesítmény alapú, külön juttatások, évente kétszer
  • cafetéria, laptop, telefon

Kapcsolat:

Varga Csaba

csaba.varga@job-impulse.com

+36 70 608 4482

2022-06-10T15:18:50+00:00