állásazonosító :Könyvelő#703

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :viola.toszegi@job-impulse.com

Megbízónkról:

A világ egyik legnagyobb raktározási, logisztikai és szállítmányozó cége, amely komplex logisztikai szolgáltatásokat nyújt integrált ellátási lánc megoldások terén.

Munkavégzés helye: Budapest, dél-budai régió

Feladatok:

  • Bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelése
  • Banki utalási feladatok ellátása
  • Bank kivonatok és pénztár napi szintű könyvelése
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, vevőkkel, bankkal
  • Szállítói, vevő folyószámlák egyeztetése
  • Fizetési felszólítás folyamat működtetése
  • Házi pénztár kezelése, könyvelése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése, havi értékcsökkenés futtatása
  • Részvétel a tárgyi eszköz leltározásban, leltár kiértékelése, leltárkülönbözetek könyvelése
  • Igény szerinti riportok, kimutatások készítése
  • Vevő számlák kiállítása
  • Közreműködés a zárási és könyvvizsgálattal kapcsolatos feladatokban

Elvárások:

  • 2 év könyvelői tapasztalat
  • SAP ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság és terhelhetőség
  • Microsoft Office megfelelő ismerete

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit partnercégünk kínál:

  • Sokrétű juttatási csomag: versenyképes alapbér; havi bruttó 30.000 Ft-os Cafeteria; egyéb juttatások
  • A szakmai fejlődés biztosítása tanfolyamokkal és tréningekkel,
  • Ingyenes sportolási lehetőség a szerződéses partnereknél,
  • Heti gyümölcs napok, színház és futball mérkőzés jegyek sorsolása kisebb játékok keretében,
  • Munkába járási támogatás,
  • Alkalmankénti Home Office lehetőség,
  • Határozatlan idejű szerződés, heti 40 órás foglalkoztatás hétfőtől péntekig

Elérhetőségek:

E-mail: viola.toszegi@job-impulse.com

Tel: 09-17h között +3670 422 4775

2022-04-27T07:38:38+00:00