állásazonosító :Minőségbiztosítási vezető#680

helyszín :Érd

minimum bérsáv :

kapcsolat :edit.berenyi@job-impulse.com

Minőségbiztosítási vezető

Amit kínálunk:

  • Német érdekeltségű multinacionális környezet
  • Autóipari gyártó cég, elektronikai terület
  • Lokáció: Pest-megye, Érd vonzáskörzete
  • Stabil vállalati háttér, jó munkakörnyezet és családias légkör

Feladatok:

  • Minőségügyi tevékenységek összefogása, csapat irányítása
  • Auditok előkészítése, lebonyolítása, utókövetése
  • Vállalati folyamatok minőségügyi vonatkozásainak kézbentartása
  • A termelő munkát támogató minőségügyi tevékenységek megszervezése (bejövő áru ellenőrzés, gyártásközi és végellenőrzés, reklamációkezelés)
  • Statisztikák, kiértékelések naprakészen tartása
  • Új termékek bevezetése
  • Együttműködés a környezetirányítási és energiamenedzsment rendszerek fejlesztésében

Elvárások:

  • Felsőfokú, lehetőség szerint műszaki végzettség (elektronika, mechatronika szakirány)
  • Minőségügy területén, gyártó cégnél szerzett több éves tapasztalat
  • Német nyelv tárgyalási szintű ismerete (napi munkavégzéshez szükséges)
  • Elektronikai technológiák ismerete
  • IATF ismerete
  • Stratégiai gondolkodásmód, határozott fellépés, döntésképesség

Előny:

  • angol nyelvtudás

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az alábbi email címen:

edit.berenyi@job-impulse.com

Tel: 09-17h között +3670 7702946

2022-03-08T11:47:12+00:00