állásazonosító :Minőségellenőr – GY742

helyszín :Győr

minimum bérsáv :

kapcsolat :jelentkezes@job-impulse.com

Minőségellenőröket keresünk Győrbe!

A győri partnercégünk részére minőségellenőröket keresünk.
Várjuk a jelentkezésed, ha nem gond számodra a 2, vagy 3 műszak vállalása.

– ha van tapasztalatod minőségellenőrzési területen;
– szeretsz egyedül és csapatban is dolgozni;
– szeretsz adminisztrálni;
– precízen, pontosan végzed a munkádat;
– észreveszed a legkisebb hibákat is.

Feladatok:
– termékek ellenőrzése;
– gyártósorok felügyelete;
– javító intézkedések elvégzése;
– panaszok kezelése, ügyek intézése;
– minőségbiztosítási rendszer előírásainak ismerete, betartása;
– elemzések készítése.

Amit biztosítunk:
– kiemelt kereseti lehetőség;
– cafeteria;
– teljesítmény bónusz, jelenléti bónusz, ajánlói bónusz;
– céges buszjárat a környező településekről;
– szállás lehetőség, vagy albérlet támogatás;
– fejlődési lehetőség.

Várjuk az önéletrajzodat bérigény megjelölésével a jelentkezes@job-impulse.com email címre.
Kérjük, hogy a tárgy mezőbe írd: Győr minőségellenőr 2022!

2022-06-23T11:59:39+00:00