állásazonosító :Minőségellenőr – GY751

helyszín :Győr

minimum bérsáv :

kapcsolat :jelentkezes@job-impulse.com

MINŐSÉGELLENŐR munkakörbe keressük új munkatársunkat folyamatosan bővülő GYŐRI gyáregységünkbe.
Feladataid lesznek:
– az előírt gyártásközi minőségellenőrzési feladatok elvégzése;
– csomagolás minőségének ellenőrzése;
– minőségi problémák jelzése az érintett terület vezetői számára;
– nem megfelelő termék zárolása, minőségellenőrzési dokumentációk vezetése.
Várjuk jelentkezésed amennyiben:
– legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel;
– műszaki beállítottságú vagy;
– alapos, precíz munkavégzés jellemez;
– vállalni tudod a több műszakos munkarendet.
* Előny: minőségellenőrzés területén szerzett tapasztalat;
Amit biztosítunk:
– biztos, kiszámítható nemzetközi hátteret;
– korrekt fizetést;
– motiváló béren felüli juttatásokat (havi cafeteria, teljesítményarányos prémium);
– utazási támogatást.
Várjuk az önéletrajzodat bérigény megjelölésével a jelentkezes@job-impulse.com email címre.
Kérjük, hogy a tárgy mezőbe írd: „ Minőségellenőr-Győr”!

2022-07-19T14:58:53+00:00