állásazonosító :Műanyag gépbeállító – ID: #738

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :Sebestyén Péter, peter.sebestyen@job-impulse.com, +3670 401 3018

Műanyag gépbeállító – ID: #738

Munkavégzés helye: Budapest

          Amit megbízónk kínál:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Munkába járási költségtéríté
  • Éves cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Családias, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiváló munkakörülmények
  • Egyéb juttatások
  • Versenyképes jövedelem

    Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése, karbantartása (Arburg fröccsöntő gépek SELOGICA vezérléssel)
  • Műanyag fröccsöntő gépek technológia szerinti beállítása
  • Szerszámcserék lebonyolítása, átszerelése, tisztítása
  • Gyártás felügyelete, ellenőrzés, mérés
  • Részvétel a minőségi és mennyiségi termelésben
  • Határidős megrendelések irányítása lebonyolítása
  • Részlegéhez tartozó csoport vezetése (műszakonként 5-6 operátor)
  • Napi termelési adminisztráció végrehajtása

    Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett min. 2-3 éves gyakorlat, műszaki műanyagok feldolgozásának ismerete (TPU, PPS, PSU, PEEK, folyékony szilikon, valamint gumi fröccsöntés)
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Szakirányú ismeret
  • Számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Több műszakos munkarend vállalása

Sebestyén Péter, peter.sebestyen@job-impulse.com, +3670 401 3018

2022-06-21T10:55:28+00:00