állásazonosító :Műanyagipari Technológus#689

helyszín :Pest County

minimum bérsáv :

kapcsolat :csaba.varga@job-impulse.com

Rólunk:

  • Műanyagipari gyártó vállalat vagyunk, a legjelentősebb gyógyszer- és oltóanyag gyártók, és orvosi eszközgyártók partnere. Tököli telephelyünkön két üzem található, egy kb. 13 db-ból álló 100-130 tonnás fröccsüzem és egy nyújtva fúvásos extrudáló üzem, kb. 7 egyedi olasz célgéppel.
  • Külföldi tulajdonú anyavállalat, új beruházások

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség és érettségi
  • Műanyagipari cégnél szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Ideálisan flakonfújásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 3500-3650 Ft-os órabér, cafeteria, bónusz, pótlékok
  • Stabil munkahely
  • 2 műszakos munkarend
  • Változatos feladatok és projektek

Feladatok:

  • Adott gyártó terület szakmai irányítása.
  • Gyártástechnológiák és folyamatok kidolgozása, fejlesztése,
  • Gyártásterv kialakítása, kontrollja és megvalósítása.
  • Szerszámcserék folyamatainak megtervezése, lebonyolítása és optimalizálása (SMED).
  • Műszakvezetők képzése és fejlesztése, részükre feladatok delegálása műszaki oldalról,
  • Reklamáció esetében aktív részvétel gyökérokok megtalálásában,
  • Személyesen végzi a technológiai beállításokat.

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az alábbi email címen:

csaba.varga@job-impulse.com

Tel: +36 70 608 4482

2022-03-31T08:40:02+00:00