állásazonosító :Műszaki Előkészítő – ID: #747

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :Berényi Edit edit.berenyi@job-impulse.com +3670 7702946

Műszaki Előkészítő – ID: #747

Amit megbízónk kínál:

  • 25 éves szakmai háttérrel rendelkező cég
  • építőipari termékek gyártása és értékesítése
  • önálló döntési jogosultsággal bíró, felelősségteljes vezetői munkakör
  • piaci átlagnál magasabb juttatási csomag
  • laptop, telefon
  • piacvezető brand, stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • lendületes, aktív, változatos feladatok, befogadó, jó kedvű, pörgő, fiatalos, segítőkész csapat

Feladatok:

  • projektek műszaki előkészítése
  • költségvetések értelmezése, ellenőrzése, kidolgozása, mennyiségi ellenőrzése
  • műszaki megoldások értékelése, alternatív javaslatok előkészítése
  • alvállalkozó és beszállító partnerek felkutatása, műszaki tartalom egyeztetése, árajánlat bekérése
  • vezetői döntés előkészítése, árajánlatok kiértékelése
  • ártárgyalások előkészítése
  • kivitelezési folyamat aktív nyomon követése
  • építés- és művezető kollégák szakmai támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú iskolai végzettség (építő, építészmérnök), lehet technikus is, ha többéves releváns tapasztalata van
  • 3 éves szakmai tapasztalat hasonló jellegű munkakörben
  • önálló, pontos, megoldás-centrikus munkavégzés
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek: Outlook, Word, Excell, AutoCad, MS Project, ArchiCad
  • B kategóriás jogosítvány

Továbbí kínálatunk:

  • Iparági átlag feletti bérezés
  • mobiltelefon, laptop
  • Előrelépési lehetőségek

Kapcsolattartó:

Berényi Edit

edit.berenyi@job-impulse.com

+3670 7702946

2022-06-27T10:06:37+00:00