állásazonosító :Műszaki értékesítési koordinátor

helyszín :Budakeszi

minimum bérsáv :

kapcsolat :

Műszaki értékesítési koordinátor

Megbízónk:

Piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó- és elektronikai ipar területén tevékenykedő cégek részére. Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését, szervizét végzi.

Munkavégzés helye: Budapesttől 10 km-re, észak-budai régió

Feladatok:

  • Vevőkkel és beszállítókkal kapcsolattartás
  • Kereskedelmi és műszaki ügyintézés, adminisztráció
  • Értékesítés műszaki támogatása
  • Műszaki specifikációk egyeztetése vevőkkel, beszállítókkal
  • Részvétel komplex árajánlatok kidolgozásában

Előnyök:

  • Műszaki területen, műszaki projektekben szerzett szakmai tapasztalat
  • multinacionális vállalati tapasztalat

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • vevőközpontú beállítottság
  • Erős műszaki beállítottság
  • Angol nyelv magabiztos ismerete, használata
  • gyors, pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikáció
  • MS Office magabiztos használata, vállalat irányítási rendszerekben való jártasság

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes fizetés és extra juttatások
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Támogató, segítőkész nemzetközi csapat
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Home Office lehetőség
  • Családias, emberközpontú egyben nemzetközi munkakörnyezet
  • Újonnan épült irodaépület, innovatív munkakörülmények
  • Stabil munkahely, hosszú távú lehetőség

Kapcsolattartó:

Tószegi Viola

viola.toszegi@job-impulse.com

+3670 422 4775

2022-02-18T08:51:02+00:00