állásazonosító :Szerviztámogató mérnök hőszivattyús területre#644

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :Berényi Edit: edit.berenyi@job-impulse.com Tel: +36 70 770 2946

 Műszaki támogató (hőszivattyús területre)

Megbízónkról:

  • Globális hálózatként működő fűtéstechnikai üzletág
  • Fűtési rendszerek teljes körű beüzemelése, karbantartása, szervizelése
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cég, 20 országban, 12.000 alkalmazottal
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete

Elvárások:

  • épületgépész mérnök végzettség,
  • építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalat,
  • B kat. jogosítvány
  • precíz, önálló munkavégzés,
  • szabályozástechnikai ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • villanyszerelői végzettség
  • gázkészülék szerelői végzettség
  • épületfelügyeleti rendszerek ismerete
  • angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Hőszivattyúkkal kapcsolatos szerviztevékenység ellátása
  • Hőszivattyús rendszerek teljes körű beüzemelése és karbantartása
  • Hibaelhárítás
  • Termékkörrel kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Részvétel a termékbevezetésben

Amit partnercégünk kínál:

  • versenyképes fizetés
  • vállalati autó
  • szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • képzések biztosítása

Kapcsolattartó:

Berényi Edit

edit.berenyi@job-impulse.com

Tel: +36 70 770 2946

2022-02-23T10:42:49+00:00