állásazonosító :Szerviztechnikus – ID: #652

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :Jelentkezni önéletrajz küldésével edit.berenyi@job-impulse.com

Megbízónkról:

  • Globális hálózatként működő fűtéstechnikai üzletág
  • Fűtési rendszerek teljes körű beüzemelése, karbantartása, szervizelése
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cég, 20 országban, 12.000 alkalmazottal
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest- Pest-megye

Elvárások:

  • gázkészülék szerelői szakirányú végzettség, vagy épületgépész technikus
  • arcképes gázkészülék szerelői igazolvány
  • B kat. jogosítvány
  • precíz, önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség
  • problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • villanyszerelői végzettség
  • klíma, ipari hűtőkkel kapcsolatos szerelői tapasztalat
  • F-gáz kezelői jogosultság
  • épületfelügyeleti rendszerek ismerete
  • angol nyelvtudás
  • szabályozástechnikai ismeretek

Feladatok:

  • gázkészülékekkel és hőszivattyús rendszerekkel kapcsolatos szervíztevékenység ellátása
  • fűtési rendszerek teljes körű beüzemelése, karbantartása
  • hibaelhárítás
  • szervizpartnerek és kivitelezők szakmai támogatása

Amit partnercégünk kínál:

  • Amit partnercégünk kínál:
  • versenyképes fizetés
  • céges autó
  • szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • képzések biztosítása

Jelentkezni önéletrajz küldésével E-mailedit.berenyi@job-impulse.com

Tel: +36 70 770 2946

2022-06-13T09:26:28+00:00