állásazonosító :Műszaki Tanácsadó#652

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :Jelentkezni önéletrajz küldésével edit.berenyi@job-impulse.com

Megbízónkról:

  • Globális hálózatként működő fűtéstechnikai üzletág
  • Fűtési rendszerek teljes körű beüzemelése, karbantartása, szervizelése
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cég, 20 országban, 12.000 alkalmazottal
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest- Pest-megye

Elvárások:

  • felsőfokú, műszaki szakirányú végzettség, vagy releváns szakmai tapasztalat fűtéstechnikai/hőszivattyú/ napelem területen
  • projekt szemlélet
  • B kat. jogosítvány
  • önálló munkavégzés,
  • jó szervezőkészség, rugalmasság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hőszivattyús rendszerek ismerete, értékesítésükben szerzett tapasztalat
  • kivitelezői/tervezői kapcsolatrendszer
  • angol nyelv ismerete

Feladatok:

  • projekt értékesítés
  • ajánlatok készítése
  • kivitelezőkkel, kereskedelmi partnerekkel való kapcsolattartás, ügyféllátogatás
  • rendezvényeken, vevőtalálkozókon való aktív részvétel
  • márka hűségprogram népszerűsítése a partnerek körében

Amit partnercégünk kínál:

  • versenyképes fizetés
  • céges autó
  • szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • képzések biztosítása

Jelentkezni önéletrajz küldésével E-mailedit.berenyi@job-impulse.com

Tel: +36 70 770 2946

2022-02-23T12:26:36+00:00