állásazonosító :Műszakvezető-B701

helyszín :Gyál

minimum bérsáv :

kapcsolat :zsanett.ladanyi@job-impulse.com 06709433931

Német tulajdonban lévő, műanyag alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat Műszakvezető kollégákat keres, az alábbi feladatok elvégzésére:
• Gépbeállítók és operátorok koordinálása
• Minőségellenőrzés koordinációja
• Adminisztráció készítése
• Anyag fogadása, leigazolása, szerszámok koordinálása
Elvárások:
• 3 műszakos munkarend vállalása
• Jó problémamegoldó és szervező készség
• Határozott magabiztos fellépés, önálló döntéshozatali képesség
• Csoportvezetésben, emberek irányításában szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Amit kínálunk
• Rendezett, biztonságos munkakörnyezet
• Stabil jövedelem (alapbér, műszakpótlék)
• Cafeteria rendszer (havi nettó 24.500 Forint)
• Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 86%-ban
• Év végi jutalom
• Ajánlói bónusz
Ingyenes buszjárat indul Cegléd, Csemő, Törtel, Szolnok, Törökszentmiklós irányából és Hatvanból kollégánk eljuttatni a munkavégzés helyére.
Jelentkezésüket Önéletrajz várjuk a  zsanett.ladanyi @job-impulse.com   e-mail címen, vagy érdeklődjön kollégánknál a 0670/943-3931-es telefonszámon.

2022-05-03T06:34:51+00:00