állásazonosító :Műszakvezető – ID: #664

helyszín :Érd

minimum bérsáv :

kapcsolat :Varga Csaba csaba.varga@job-impulse.com +36 70 608 4482

Megbízónk:

Német tulajdonban lévő partnercégünk érdi telephelye, fő portfóliója az inverterek és enegriatároló rendszerek fejlesztése és gyártása. Betanulás Németországban az anyacég telephelyén, ami 3 hónapig tart. Magyar munkaszerződés, 2021-ben várhatóan kb 70 főre fog emelkedni az üzem létszáma.

Feladatok:

  • Üzemi termelés felügyelete, munkafolyamatok irányítása
  • A napi tevékenységének, hatékony működésének biztosítása
  • Napi munkafolyamatok szervezése, irányítása
  • Csoportjában dolgozó kollégák
    irányítása, motiválása
  • Beosztottak szabadságtervezése
  • Új belépők betanítása
  • Vezetőség napi munkájának a támogatása

Munkaidő:

  • Kezdetben 1 műszakos, később várhatóan 2 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

  • Érd

Elvárások:

  • Kiváló munkaszervezési és irányítási készség, csoportvezetői, vagy műszakvezetői, több éves, releváns tapasztalat
  • Termelésben szerzett tapasztalat, autóiparban szerzett tapasztalat nagy előnyt jelent
  • Angol vagy német nyelven magabiztos, kommunikációs szintű nyelvtudás – hiánya kizáró ok
  • Problémamegoldó készség
  • Rugalmasság

Amit partnercégünk kínál:

  • Szakmai kihívások, németországi betanulás
  • Bejárási támogatás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Biztos nagyvállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Kapcsolattartó:

Varga Csaba

csaba.varga@job-impulse.com

Tel: +36 70 608 4482

2022-02-25T13:41:28+00:00