állásazonosító :Műszakvezető – ID: #668

helyszín :Eger vonzáskörzete

minimum bérsáv :

kapcsolat :Varga Csaba csaba.varga@job-impulse.com +3670 608 4482

Megbízónk:

Külföldi tulajdonú partnercégünk Európában vezető szerepet tölt be a kiskaliberű lőszerek gyártásában. Magyarországon a Mátra szívében folyik a termelés, ahol a fejlesztések és kapacitásnövekedés folyamatos. Ha szeretnéd egy speciális iparágban kipróbálni magadat, és nem riadsz meg az új kihívásoktól, akkor várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

  • A folyamatos gyártás, termelés zökkenőmentes biztosítása valamint az anyagáramlások koordinálása
  • Szükséges dokumentációk vezetése, ellenőrzése
  • SAP rendszerben lévő feladatok ellátása
  • Közvetlen vezető felé napi szintű riportálás
  • A folyamatos gyártást befolyásoló problémák beazonosítása, megoldása
  • Munka-, tűzvédelmi- és minőségirányítási szabályzatok betartatása
  • A műszak termelésének folyamatos nyomon követése hatékonysági, mennyiségi és minőségi szempontok alapján, a felmerült problémák gyors, operatív megoldása
  • Felelős vezető a műszakban alárendelt munkavállalók irányításáért és ehhez kapcsolódó döntésekért
  • Beosztott munkavállalókkal való szoros kapcsolattartás
  • Műszaktervezéssel és szervezéssel járó feladatok
  • Együttműködés más műszakvezetőkkel és osztályokkal, tervezés, beszerzés, minőségellenőrzés terén
  • Eszkalációs folyamatok betartása
  • Dolgozói kompetencia fejlesztése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (műszaki, gépipari)
  • Minimum 1 éves vezetői tapasztalat
  • Határozottság, megbízhatóság, terhelhetőség, kiváló problémamegoldó készség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Kreatív, másokat motiválni képes személy
  • Angol nyelvtudás előny
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • SAP ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit partnercégünk kínál:

  • Szerződéses, ingyenes buszjáratok több irányból
  • Munkába járási költségtérítés br. 43 Ft/km-el
  • Éves cafetéria + műszakpótlék
  • Munkaruha biztosítása és mosatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Családias, biztonságos munkakörnyezet
  • Egyéb szociális és teljesítményalapú juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség, annak támogatása

Kapcsolattartó:

Varga Csaba

csaba.varga@job-impulse.com

+3670 608 4482

2022-02-25T14:15:20+00:00