állásazonosító :NPI mérnök – ID: #611

helyszín :Nógrád megye

minimum bérsáv :

kapcsolat :

Amit megbízónk kínál:

  • Nemzetközi (amerikai) konszern magyarországi üzeme
  • Fémfröccsöntési technológiával foglalkozó, ~150 fős vállalat
  • Munkavégzés helye: Rétság

Feladatok:

  • Új termékek bevezetése, mérnöki változtatások kezelése és azok dokumentálása (mintagyártás előkészítése, első tesztek elvégzése, belső termék validálása, meglévő termékek módosítása APQP szerint)
  • A minőség-, költség-, időterv teljesítése, gyártási team koordinálása, vezetése
  • Gyártósorokhoz szükséges gépek, berendezések és eszközök felkutatása, specifikálás vezetése gyártóeszközök megrendelése, validálási folyamatának koordinálása
  • Gyártósorok felszerszámozása, műszaki megoldások kidolgozása, próba- és sorozatgyártás beindítása
  • Termékspecifikációk pontosítása a vevővel, logisztikával, beszállítókkal, minőségügyi osztállyal
  • Helyben induló új termék bevezetésének, valamint termékmódosítások koordinálása
  • Termelési feladatok, munkautasítások megfogalmazása a vevői igények szerint
  • Gyárthatóság biztosítása a megfelelő ciklusidőkkel és megfelelő folyamatokkal
  • Lean termelési folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Hasonló területen, gyártásban szerzett tapasztalat
  • AutoCad, SolidWorks programismeret
  • Erős angol nyelvtudás
  • Műszaki rajz olvasás

Előny:

  • Műanyag fröccsöntésben szerzett tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat, gyakorlat

Kapcsolattartó:

Berényi Edit

edit.berenyi@job-impulse.com

+36 70 770 2946

2022-02-25T10:02:56+00:00