állásazonosító :Pénzügyi asszisztens – ID: #762

helyszín :Törökbálint

minimum bérsáv :

kapcsolat :Tószegi Viola viola.toszegi@job-impulse.com +36 70 422 4775

Pénzügyi asszisztens – ID: #762

Megbízónkról

  • Partnercégünk a hűtőszekrények, nagyháztartási gépek, szórakoztató elektronikai cikkek piacán jelentős piaci hányaddal bíró világcég hazai leányvállalata.
  • Bővülő csapatukba keressük az új kollégát törökbálinti központi irodájukba

Feladatok

  • Vevő folyószámlák kezelése
  • Napi kapcsolattartás vevőkkel
  • Nagyobb vevők értesítése a fizetendő számlákról 1 hónappal korábban
  • Vevő reklamációk, levonások nyilvántartása, kezelése, levelezés
  • Fizetési felszólítók küldése
  • Vevői hitelkeret túllépések levelezése vevőkkel
  • Vevő riportok készítése
  • Kapcsolattartás a szükséges társosztályokkal; áruforgalom- vevőszolgálat
  • Vevő kapcsolattartási adatok naprakész karbantartása
  • Zárásban való részvétel

Elvárások

  • Jó kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Problémamegoldó hozzáállás
  • Rugalmasság
  • Csapatmunkára való készség
  • Hatékony érdekérvényesítő készség
  • MS Excel alap szintű ismerete (fkeres, pivot – levonásokkal kapcsolatos információk nyilvántartása)
  • Precíz, pontos, és önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • SAP FI rendszerismeret
  • Áruforgalmi tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Piaci átlag feletti alapbér, cafeteria
  • Humánus cégkultúra, segítő csapat
  • A cég növekedéséből adódó folyamatos szakmai kihívás, változatosság
  • Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség

Kapcsolattartó:

Tószegi Viola

viola.toszegi@job-impulse.com

+36 70 422 4775

2022-07-21T07:18:33+00:00