állásazonosító :PLC programozó – ID: #712

helyszín :Budaörs vonzáskörzete

minimum bérsáv :

kapcsolat :Tószegi Viola viola.toszegi@job-impulse.com +3670 422 4775

PLC programozó – ID: #712

Megbízónk:
Megbízónk egy piacvezető, svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó- és elektronikai ipar területén tevékenykedő cégek részére. Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését végzi.
Munkavégzés helye: Budapesttől 10 km-re, észak-budai régió

Feladatok:

  • PLC programozás (leginkább Beckhoff)
  • részvétel a berendezések telepítésében, beállításában, karbantartásában és javításában a megrendelő telephelyén (külföldön és itthon)
  • szoftver fejlesztés ipari gyártóberendezésekhez, egyedi célgépekhez
  • műszaki dokumentáció készítése
  • részvétel oktatásokon, megbeszéléseken az anyavállalat telephelyein (Németország, Svájc, Ausztria)

Elvárások:

  • Főiskolai végzettség
  • Szakmai tapasztalat PLC programozásban
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Utazási hajlandóság
  • B. kat. jogosítvány
  • Csapatjátékos, felelősségvállalás, önállóság, alkalmazkodó képesség, kreativitás

Előnyök:

  • Beckhoff TwinCAT rendszerben szerzett programozói ismeret
  • Autóiparban / elektronika iparban használt egyedi gépek tervezésében és gyártásában szerzett tapasztalat

Technológiák:

  • kábelfeldolgozás
  • automata kábelfeldolgozó berendezések
  • vezeték feldolgozás
  • speciális csatlakozókat szerelő berendezések

Amit partnercégünk kínál:

  • Piaci átlag feletti alapbér, prémium, kiküldetési díj, napidíj
  • 13.havi fizetés
  • Családias és nemzetközi munkakörnyezet
  • Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség
  • Betanítási időszak
  • Külföldi szakmai utak, kiállítások
  • Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó:

Tószegi Viola

viola.toszegi@job-impulse.com

+3670 422 4775

2022-05-17T12:00:27+00:00