állásazonosító :Projektkoordinátor -ID: #769

helyszín :Érd

minimum bérsáv :

kapcsolat :edit.berenyi@job-impulse.com

Amit megbízónk kínál:

  • Multinacionális környezet
  • Nemzetközi vállalat által kínált szakmai fejlődési lehetőség: tréningek, továbbképzések
  • Korrekt juttatások, családias légkör, hosszú távú munkalehetőség
  • Kifejezetten változatos, önálló munkavégzés
  • Munkavégzés helye: Érd

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése illetve műszaki leírások ellenőrzése és adott esetben javítása
  • Beszerzések előkészítése, ügyfélkapcsolatok ápolása, szükségletek megállapítása, potenciális projektek szelektálása gazdasági és műszaki szempontok szerint
  • Ügyfelek támogatása a műszaki leírások elkészítésében
  • Szerződéskötésekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • Projektek tervezése és irányítása valamint ütemterv készítése illetve egyeztetése
  • Projektkontrolling biztosítása, munkaütemek megállapítása, engedélyezése
  • Projektstart tervezése és végrehajtása, a projektekben résztvevők megállapítása
  • Projektek utótámogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki, elektronikai, vagy gazdasági végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Elektronikai/autóipari tapasztalat
  • Projektvezetésben való jártasság
  • Német/angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Határozott fellépés, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség és önálló munkavégzés
  • Önálló, megoldás-orientált személyiség
  • Problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Elektronikai gyártásban szerzett minimum 3 éves tapasztalat

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az alábbi email címen:

edit.berenyi@job-impulse.com

Tel: +36 70 770 2946

2022-08-02T13:01:12+00:00