állásazonosító :Projektmérnök – ID: #590

helyszín :Tarnazsadány

minimum bérsáv :

kapcsolat :Tószegi Viola: email: viola.toszegi@job-impulse.com; +37 70 422 4775

Megbízónkról:

  •  90 éves múltra visszatekintő, német családi vállalkozás hazai leányvállalata
  •  Piacvezető a gépjármű-és műhelyberendezések fejlesztése, gyártása és értékesítése területén
  •  Stabil, tőkeerős, folyamatosan fejlődő, multinacionális cég
  •  Családias munkakörnyezet, emberközpontú vezetéssel, piaci átlag feletti bérezéssel

Munkavégzés helye: Heves megye, Gyöngyös –Hatvan-Eger régió

Elvárások:

  • Mérnök/műszaki felsőfokú végzettség
  • Aktív németnyelv-tudás, felső középszint
  • Projektmenedzsmentben szerzett 3+ éves szakmai tapasztalat
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos, jól együttműködő, motiváló, jó szervezőkészséggel bíró, határidőket jól kezelő személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismeretek
  • LEAN ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angolnyelv-tudás

Feladatok:

  •  Műszaki projektek teljes körű projektkoordinációja
  •  Folyamatmenedzsment az értékesítési árajánlattól kezdve, a fejlesztés/tervezésen, a beszerzésen, a gyártáson át a késztermék átadásáig.
  •  Költség -és határidő menedzsment
  •  Riportok készítése a német projektvezető felé

Amit partnercégünk kínál:

  • Családias, emberközpontú munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség
  • Segítő kollégák, összeszokott csapat
  • Piaci átlag feletti bér, negyedéves bónusz, cafeteria, egészségpénztár
  • Bejárás támogatása
  • Képzések, tréningek, nyelvtanfolyamok támogatása
  • Stabil hátterű, fejlődésben lévő cég
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern irodakörnyezet

2021-11-10T12:33:11+00:00