állásazonosító :Projektmérnök-ID: #782

helyszín :Észak-Buda

minimum bérsáv :

kapcsolat :viola.toszegi@job-impulse.com

Megbízónk:

Svájci-német érdekeltségű partnercégünk teljes körű szolgáltatást nyújt az autó-, elektromos és elektronikai ipari területén tevékenykedő cégek részére.  Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését, szerviz szolgáltatását végzi. Fejlesztési üzletágában piacvezető, kimagasló minőségben nyújt műszaki megoldást, főleg kábel feldolgozás területén, nemzetközi piacon.

Munkavégzés helye: Budapesttől 10 km-re, észak-budai régió és időközönként külföld

Feladatok:

  • Ügyfelek gondozása, hosszú távú együttműködések kialakítása, ügyfélelégedettség növelése, megrendelések generálása
  • Ügyféligények elemzése, komplex ajánlatok kidolgozása, műszaki specifikációk egyeztetése, megoldási javaslatok, koncepciók kidolgozása vevői igény szerint
  • Műszaki megvalósíthatósági és kivitelezési ütemterv meghatározása
  • Projekt specifikáció készítése
  • Elemzések, kiértékelések készítése
  • a cég tevékenységeinek összehangolása nemzetközi szinten
  • Kiállításokon és vevői látogatások alkalmával az értékesítés műszaki támogatása

Technológiák:

  • új, előremutató, innovatív technológia – hibrid és elektromos autóipari fejlesztések
  • kábelfeldolgozás – magas szakmai színvonalon
  • automata kábelfeldolgozó berendezések, vezeték feldolgozás
  • speciális csatlakozókat szerelő berendezések

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség és komplex műszaki látásmód
  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat műszaki értékesítés és műszaki projektmenedzsment területén
  • Angol nyelv magabiztos használata
  • MS Office és CRM rendszer ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Meggyőző kommunikáció
  • Utazási hajlandóság

ELŐNYT JELENT:

  • Projektmenedzser képesítés
  • Sales Force ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes fizetés és extra juttatások
  • Külföldi kiküldetés esetén napidíj fizetése
  • Cafeteria 2022-ben éves szinten 450 ezer Ft
  • havi bonus teljesítmény alapon
  • Home office lehetőség
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Kiemelkedő munkakörülmények, modern irodai környezet
  • Szakmai kihívások és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Autóipari, kábelfeldolgozási szakmai ismeretek megszerzése
  • Támogató, segítőkész csapat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Ingyen kávé, tea, ásványvíz
  • Játéksarok, csocsó és pingpongasztal
  • Kert, jó levegő, kilátás a Budai-hegyekre
  • Céges parkoló és kerékpártároló

Elérhetőségek:

E-mail: viola.toszegi@job-impulse.com

Tel: 09-17h között +3670 422 4775

2022-09-15T08:02:51+00:00