állásazonosító :Projektvezető (szerszámgyártás területre) – ID: #642

helyszín :Miskolc

minimum bérsáv :

kapcsolat :Juhász Rita rita.juhasz@job-impulse.com +36 70 311 5605

Projektvezető (szerszámgyártás területre) – ID: #642

Megbízónkról:

Partnerünk profilja elsődlegesen autóipari nyomásosöntő -, és lemezmegmunkáló szerszámok tervezése és gyártása. Gépeik a legmodernebb technikát tükrözik, 5 tengelyes megmunkáló központok a német szerszámgépgyártás élvonalából.

Munkavégzés helye: Miskolc

Feladatok:

  • Kapcsolattartás vevőkkel
  • Projektek önálló lebonyolítása
  • Projektek költségkereteinek, illetve az elvállalt határidők egyeztetése, követése, probléma esetén megoldási javaslatok kidolgozása
  • Projektdokumentációk kezelése / – jelentések készítése
  • Üzemmel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Kalkulációk, ajánlatok készítése
  • Ártárgyalások lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes német és /vagy angol nyelvtudás
  • Projektmunkában szerzett tapasztalat
  • Szívesen vállal kiküldetéseket
  • Magabiztosság, szervezőkészség, önálló munkavégzés
  • Célorientált gondolkodás és problémamegoldó, rugalmas személyiség
  • Legalább 3-5 éves autóiparban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Szerszámgyártás területén szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Kapcsolattartó:

Juhász Rita

rita.juhasz@job-impulse.com

+36 70 311 5605

2022-06-10T17:10:34+00:00