állásazonosító :Quality mérnök

helyszín :Érd

minimum bérsáv :

kapcsolat :Berényi Edit +36 70 770 2946 edit.berenyi@job-impulse.com

Amit kínálunk:

  • Német érdekeltségű multinacionális környezet
  • Autóipari gyártó cég, elektronikai terület
  • Lokáció: Pest-megye, Érd vonzáskörzete
  • Stabil vállalati háttér, jó munkakörnyezet és családias légkör

Feladatok:

  • Vevői reklamációk (hibaanalízis, intézkedési terv, 8D) gyártási selejtek analízise, selejt statisztikák készítése, valamint azonnali és javítási feladatok kezelése és elvégzése
  • Termelés támogatása minőségügyi szempontok alapján
  • Termék / folyamat auditok tervezése és végrehajtása (VDA 6.3, 6.5)
  • Részvétel vevői auditokon, látogatásokon, illetve azok előkészítése
  • Részvétel új termékek és folyamatok bevezetésében
  • Mintagyártás nyomon követése, mintajelentés készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (minőségügyi, mérnöki)
  • Minőségbiztosításban szerzett min. 8 éves tapasztalat
  • Minőségügyi módszerek és technikák ismerete (5Why, Ishikawa, MSA, 8D, PQP, FMEA, PPAP)
  • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Jelentkezni lehet:

Berényi Edit

+36 70 770 2946

edit.berenyi@job-impulse.com

2022-11-23T12:29:10+00:00