állásazonosító :Raktáros-ID: #718

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :viola.toszegi@job-impulse.com

Megbízónkról:

  • Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő 5 milliárdos cégcsoport része, amely teljes körű megoldást kínál ipari és lakossági generál elektromos kivitelezési területén –klíma, légtechnika, energetika-, kiemelt projektekkel. (kereskedelmi áruházak, ipari csarnokok üzemek, lakóparkok, bevásárlóközpontok).
  • Bővülő csapatukba keressük az új kollégát budapesti/pest megyei munkavégzéssel. (Cég központja: Óbuda)
  • Családias munkakörnyezet, emberközpontú vezetéssel

      Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Raktáros területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki anyagok ismerete
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzésben
  • Informatikai ismeretek
  • Precíztás, pontosság

Feladatok:

  • Áru átvétele, kiadása;
  • Áru összekészítése: villanyszerelési anyagok, alapanyag és késztermék,
  • Szerviztechnikusok munkájának a támogatása
  • Villamos szekrény alkatrész bevételezése,
  • Helyszíni bejárások, építkezéseken a készáru kezelés és az anyagfelhasználás nyomon követése,
  • Raktári rend biztosítása;
  • Visszáru kezelés;
  • Leltározás,
  • Raktárprogram kezelése
  • Amit partnercégünk kínál:
  • Családias szemléletű, kiegyensúlyozott munkahelyi légkör
  • Kiemelt bérezés: projektbónusz, év végi jutalom
  • Jól felszerelt céges autó
  • 1 műszakos hétfő-péntek: 7-1530-ig, főállású, alkalmazotti munkaviszony,
  • Szakmai fejlődés, hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezni önéletrajz küldésével

viola.toszegi@job-impulse.com

Tel: +36 70 422 4775

2022-06-13T08:01:57+00:00