állásazonosító :Senior kereskedelmi ügyintéző

helyszín :Budapest Észak-budai régió

minimum bérsáv :

kapcsolat :viola.toszegi@job-impulse.com

Megbízónk:

Piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó-, elektromos és elektronikai ipari területén tevékenykedő cégek részére.  Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését, szervizét végzi. Sikerének kulcsa, hogy 60 kiváló eredményekkel büszkélkedhető munkatárs segíti a helyi és nemzetközi termelőegységek működését.

Cégközpont : Budapest Észak-budai régiójában

Feladataid lesznek:

  • Kapcsolattartás és kommunikáció vevőkkel és beszállítókkal nemzetközi és belföldi területen
  • Az értékesítési és szerviz szolgáltatási folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok, eladási és beszerzési rendelések kezelése, árubevételezés, könyvelés, számlázás, árajánlatok készítése
  • Értékesítőkkel való együttműködés, munkájuk támogatása
  • Reklamációk kezelése és műszaki problémák kivizsgálása
  • Külkereskedelmi ügyletek, szállítások bonyolítása nemzetközi területen
  • Adatkezelés, riportok készítése
  • Árlisták kezelése és egyeztetése
  • Szakmai támogatás külkereskedelmi és adminisztrációs témákban

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Felsőfokú végzettséged van kereskedelmi, gazdasági, vagy műszaki területen
  • Rendelkezel pénzügyi alapismeretekkel
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvismereted van
  • Külkereskedelmi tudással rendelkezel
  • Dolgoztál már kereskedelmi adminisztrációs területen
  • MS Office-t magabiztosan használod
  • Szereted a kihívásokat és problémamegoldó gondolkodás jellemző rád
  • Kiváló kommunikációs készségeid vannak
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre
  • Megbízhatóság és pontosság jellemez
  • SAP ismerettel rendelkezel

Előnyök:

  • Tapasztalattal rendelkezel a műszaki értékesítés területén
  • Dolgoztál már Microsoft Dynamics Navision rendszerrel

Technológiák:

  • elektromos-és hibrid hajtású gépek
  • kábelfeldolgozás
  • automata kábelfeldolgozó berendezések

Amit partnercégünk kínál:

  • Piaci átlag feletti alapbér, teljesítményarányos bónusz rendszer
  • Családias, emberközpontú egyben nemzetközi munkakörnyezet
  • Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség
  • Magas szintű szellemi know-how, tanulási, fejlődési lehetőség
  • Rendszeres továbbképzések itthon és külföldön
  • Ingyen kávé, tea, ásványvíz
  • Játéksarok, csocsó és pingpongasztal
  • Kert, jó levegő, kilátás a Budai-hegyekre
  • Céges parkoló és kerékpártároló

Elérhetőségek:

E-mail: viola.toszegi@job-impulse.com

Tel: 09-17h között +3670 422 4775

2022-11-28T09:31:39+00:00