állásazonosító :Senior villamosmérnök

helyszín :Eger környéke

minimum bérsáv :

kapcsolat :rita.juhasz@job-impulse.com

Amit megbízónk kínál:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Szerződéses, ingyenes buszjáratok több irányból
  • Munkába járási költségtérítés
  • Éves cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Családias, biztonságos munkakörnyezet
  • Egyéb szociális és teljesítményalapú juttatások
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka

Feladatok:

  • Gépek és berendezések elektromos és automatizálási szempontból hatékonyságának felügyelete, gyártási területi kialakításban való részvétel
  • Elektromos fejlesztése biztonság technikai, minőség biztosítási és automatizálási szempontok figyelembe vételével
  • Rábízott egyedi projektek vezénylése és végrehajtása. Projekt dokumentálása, irányítása és beszámoló készítése
  • A gyár területén lévő gépek elektromos karbantartásának felügyelete, fejlesztések bevezetésének koordinálása
  • Önálló fejlesztések benyújtása elektronikai és automatizálási szempontból, ezek kivitelezésének koordinálása a hatékonyabb és gyorsabb termelés érdekében
  • Beszállítókkal való közvetlen írásos és szóban történő kommunikáció, angolul is
  • Új eszközök, gépek, gyártósorok tervezésében való aktív részvétel
  • Lean szemlélet szerinti gyártósori fejlesztések/automatizálások
  • Gyártósorok más országokból, -ba való áthozatalában, átköltöztetésében való aktív részvétel
  • PLC programozás és villamos dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, villamosmérnöki végzettség (előny: tervezői jogosultság)
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Proaktív személyiség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • PLC programozás haladó szintű ismerete (Siemens, Mitsubishi és Omron fejlesztői környezet)
  • SAP ismerete előnyt jelent

2021-11-10T11:01:12+00:00