állásazonosító :Stratégiai Beszerző-ID: #776

helyszín :Érd

minimum bérsáv :

kapcsolat :edit.berenyi@job-impulse.com

Amit megbízónk kínál:

  • Multinacionális környezet
  • Nemzetközi vállalat által kínált szakmai fejlődési lehetőség: tréningek, továbbképzések
  • Családias légkör, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Érd

Feladatok

  • Új beszállítók felkutatása, kiértékelése hazai és külföldi piacon
  • Új projectekhez ajánlatok bekérése
  • Ártárgyalások előkészítése és levezetése
  • Szerződések megkötése
  • Beszállítói auditokban való aktív részvétel és az eredmények kiértékelése
  • Már meglévő kiváló beszállítói kapcsolatok ápolása és fejlesztése
  • Eszkalációk kezelése a beszállítókkal
  • Operatív beszerzői csapat támogatása
  • Költségcsökkentés és megtakarítások elvégzése
  • Folyamatos együttműködés az anyavállalat beszerzési részlegével

Elvárások

  • Minimum 2-3 éves elektronikai iparban szerzett Stratégia Beszerzői tapasztalat
  • Aktív angol és / vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló munkavégzés
  • Logikus rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikáció és tárgyalási képesség,
  • határozottság, problémamegoldó képesség, eredmény- és költség orientált szemlélet

Juttatások

  • Cafeteria,
  • bejárási támogatás, üzemanyag hozzájárulás,
  • extra szabadnapok megszerzési lehetősége, dolgozói ajánlási bónusz, karácsonyi bónusz

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az alábbi email címen:

E-mail: edit.berenyi@job-impulse.com

Tel: +36 70 7702946

2022-08-15T11:59:37+00:00