állásazonosító :Szerszámelőkészítő/Raktáros – ID: #669

helyszín :Eger vonzáskörzete

minimum bérsáv :

kapcsolat :Varga Csaba csaba.varga@job-impulse.com +3670 608 4482

Partnerünkről:

Külföldi tulajdonú partnercégünk Európában vezető szerepet tölt be a kiskaliberű lőszerek gyártásában. Magyarországon a Mátra szívében, Sirokon folyik a termelés, ahol a fejlesztések és kapacitásnövekedés folyamatos. Ha szeretnéd egy speciális iparágban kipróbálni magadat, és nem riadsz meg az új kihívásoktól, akkor várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

  • A szerszámgyártáshoz szükséges műszaki dokumentációk kezelése
  • Megrendelések nyomon követése, és kapcsolattartás a belföldi és külföldi beszállítókkal
  • Szerszámüzemi alapanyag- és kész szerszámkészlet figyelemmel követése, napi és havi rendelések összeállítása és dokumentálása SAP vállalatirányítási rendszerben
  • Szerszámüzemi adminisztrációs feladatok ellátása (ajánlat kérés, kimutatások elkészítése havi riportokhoz)
  • A gyártáshoz szükséges szerszámok kiadásának koordinálása és dokumentálása
  • A szerszámüzemben és szerszámraktárban keletkező selejtek kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (Előnyt jelent: műszaki végzettség)
  • Önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó készség
  • Határozottság, megbízhatóság, terhelhetőség, logikus gondolkodás
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felelősség- és minőségorientált
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) felhasználó szintű ismerete
  • Előnyt jelent: 3D tervező program ismerete előny (Solid Edge, NX)
  • Előnyt jelent: Vállalatirányítási rendszerben szerzett felhasználó szintű tapasztalat (SAP, Kulcs-soft)

Kapcsolattartó:

Varga Csaba

csaba.varga@job-impulse.com

+3670 608 4482

2022-02-25T14:20:06+00:00