állásazonosító :Szerviztechnikus#708

helyszín :Érd

minimum bérsáv :

kapcsolat :csaba.varga@job-impulse.com

Megbízónkról:

Pénzügyileg stabil háttérrel rendelkező magyar tulajdonban lévő partnercégünk ipari mosógépek és gőzfejlesztők értékesítésével és szervizelésével foglalkozik országszerte 1989 óta.

Több mint 2000 megrendelőjük között szerepel a Hilton, Zsolnay, Gellért Fürdő, Stühmer, Szerencsi, Pannonhalmi Apátság stb.

Elvárások:

  • elektromossággal kapcsolatos középfokú végzettség
  • szerviz technikusi tapasztalat
  • folyamatos tanulási hajlandóság, fejlődni akarás,
  • országon belüli utazások vállalása
  • egyéni munkavégzésre való alkalmasság
  • igényes munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Gázkészülék szerelő végzettség
  • PLC ismeret

Feladatok:

  • gázüzemű gőzfejlesztők és ipari méretű mosógépek karbantartása, telepítése
  • hibakeresés, javítás
  • partnercégek napi szintű látogatása, az ország egész területén

Amit partnercégünk kínál:

  • folyamatos tanulási és fejlődési lehetőséget, speciális tudást
  • hosszú távú, biztos megélhetést
  • 1 év után részesedést a cég eredményeiből
  • céges autót, mobil telefont, laptopot
  • összetartó csapatot, családias légkört

Kapcsolat:

csaba.varga@job-impulse.com

Mobil: 36-70-608-4482

2022-05-13T10:50:09+00:00