állásazonosító :Termelési és raktári műszakvezető

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :Katona Zsanett 06703119797

Termelési- és raktári műszakvezetőt keresünk!

Magyar tulajdonban lévő higiéniai papírtermékeket gyártó vállalat részére keresünk kollégákat mielőbbi munkakezdéssel!

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület.

Elvárás:
– termelési tapasztalat;
– középfokú végzettség;
– jó szervező készség és precizitás;
– leltározási tapasztalat mindkét pozícióhoz szükséges.

Feladat:
– munkavállalók koordinálása, műszakok beosztása, felügyelete;
– termelési feladatok irányítása, hatékonyság növelése;
– munkautasítások késztése, oktatása, betartatása;
– IFS vállalati irányítási rendszer használata;
– beérkező áruk átvétele, dokumentálása;
– munkabiztonsági, tűz- és balesetvédelmi szabályok betartása.

Amit kínálunk:
– korrekt alapbér;
– műszakpótlék;
– próbaidő után meleg étkezési támogatás;
– cafeteria;
– év végi juttatás;
– bejárási támogatás;
– termékcsomag juttatás.

Munkatársaink folyamatos, 3+3 munkarendben (6:00-18:00, 18:00-06:00) dolgoznak.
Buszjáratok Dunaújváros és környékéről, valamit Lábatlan és környékéről.

Várjuk önéletrajzát a zsanett.katona@job-impulse.com email címre.
Bővebb információt a 0670 311 9797-es telefonszámon kaphat.

2022-11-09T16:42:38+00:00