állásazonosító :Területi szerviztechnikus (ipari klímatechnika)

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :Tószegi Viola viola.toszegi@job-impulse.com +36 70 422 4775

Megbízónkról:

  • Az ipari klímatechnika egyik piacvezető magyar tulajdonban lévő cégcsoportja
  • Ipari klímák szerelése, karbantartása (áruházak, ipari létesítmények)
  • Stabil, tőkeerős, folyamatosan fejlődő, növekvő cég
  • Családias munkakörnyezet,emberközpontú vezetéssel

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye (a cég rendelkezik vidéki telephelyekkel, ezért nem szükséges ott alvás)

Feladatok:

  • Ipari/kereskedelmi klíma- és szellőző berendezések javítása/karbantartása elsősorban Budapesten és vonzáskörzetében
  • Vezérlések, szabályozók beállítása, kezelése
  • Ügyfelekkel a munkavégzés helyszínén történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • középfokú villamos szakirányú (villanyszerelő, elektroműszerész, klímaszerelő, autóvillamossági szerelő stb.) végzettség
  • klímaszerelői végzettség (erős előny)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, gyakorlat
  • B kat. jogosítvány
  • csapatmunkában történő, precíz munkavégzés, kezdeményezőképesség
  • terhelhetőség
  • problémamegoldó képesség
  • munka iránt érzett elhivatottság
  • tanulási, fejlődési vágy

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • nagy gépes szakmai tapasztalat
  • pályakezdőt is fogadnak, ha megvan a szakmai tanulási elhivatottság
  • munkáltatói referencia ajánlás
  • hasonló munkakörben eltöltött idő

Amit partnercégünk kínál:

  • Modern, jól felszerelt, polcozott szervizautó, gazdagon felszerszámozva, magánhasználatra is
  • Elektronikus munkalap rendszert
  • Egész évben folyamatos munkavégzést szezontól függetlenül
  • Változatos feladatokat (folyadékhűtők, rooftop berendezések, VRF rendszerek, légkezelők, stb.)
  • Több nagy gyártó kizárólagos magyarországi forgalmazójaként stabil munkahelyi hátteret
  • Családias szemléletű hátteret és rugalmasságot a felmerülő problémák megoldására
  • Szakmai képzés térítése (klímaszerelői)
  • 1 műszakos, főállású, alkalmazotti munkaviszony, fizetett túlóra lehetőséggel, hétfő-péntek
  • Egyéni tudáshoz illeszkedő, kiemelt versenyképes bér, egyéb béren kívüli juttatások, teljesítményalapú ösztönző rendszer
  • a munkavégzéshez szükséges minden eszköz (szerviz autó, laptop, telefon, szerszám stb
  • szakmai fejlődés

Kapcsolattartó:

Tószegi Viola

viola.toszegi@job-impulse.com

+36 70 422 4775

2022-10-18T12:13:10+00:00