állásazonosító :Területi szerviztechnikus (villamos terület) – ID: #721

helyszín :Pest-megye

minimum bérsáv :

kapcsolat :Tószegi Viola +36 70 422 4775 viola.toszegi@job-impulse.com

Területi szerviztechnikus (villamos terület) – ID: #721

Megbízónkról:

  • Globális, az amerikai tőzsdén is jegyzett multinacionális cég hazai leányvállalata
  • Ipari akkumulátorok, töltők kereskedelme, telepítése, karbantartása, szervizelése
  • Stabil, folyamatosan fejlődő, növekvő cég
  • Családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest

Feladatok:

  • ipari akkumulátorok (targonca és helyhezkötött) és töltő berendezések külső helyszíneken történő vizsgálata, javítása és karbantartása
  • ipari akkumulátorokhoz kapcsolódó telepítési és üzembe helyezési feladatok végzése

Elvárások:

  • középfokú villamos szakirányú (villanyszerelő, elektroműszerész, autóvillamossági szerelő stb.) végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, gyakorlat
  • B kat. jogosítvány
  • csapatmunkában történő, precíz munkavégzés, kezdeményezőképesség
  • terhelhetőség, problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • könnyűgépkezelői (targonca vezetői jogosítvány)
  • érintésvédelmi felülvizsgáló képesítés
  • munkáltatói referencia ajánlás
  • hasonló munkakörben eltöltött idő
  • alapfokú angolnyelv-tudás

Amit partnercégünk kínál:

  • 1 műszakos, főállású, 8 órás alkalmazotti munkaviszony, fizetett túlóra lehetőséggel, hétfő-péntek
  • változatos munkakör, versenyképes bér, juttatások, teljesítményalapú ösztönző rendszer
  • a munkavégzéshez szükséges minden eszköz (szerviz autó, laptop, telefon, szerszám stb.)
  • betanulási lehetőség, kultúrált munkakörnyezet, szakmai fejlődés, képzések biztosítása

Kapcsolattartó:

Tószegi Viola

+36 70 422 4775

viola.toszegi@job-impulse.com

2022-06-10T16:14:22+00:00