állásazonosító :Ügyvezető asszisztens – ID: #589

helyszín :Tarnazsadány

minimum bérsáv :

kapcsolat :Tószegi Viola: email: viola.toszegi@job-impulse.com; +37 70 422 4775

Megbízónkról:

  • 90 éves múltra visszatekintő, német családi vállalkozás hazai leányvállalata
  • Piacvezető a gépjármű-és műhelyberendezések fejlesztése, gyártása és értékesítése területén
  • Stabil, tőkeerős, folyamatosan fejlődő, multinacionális cég
  • Családias munkakörnyezet,emberközpontú vezetéssel, piaci átlag feletti bérezéssel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős Ms Office felhasználói tapasztalat
  • Nagy tapasztalat Powerpoint prezentációk készítésében
  • Aktív németnyelv-tudás, felső középszint
  • B kategóriás jogosítvány
  • Lelkiismeretes, kreatív, megbízható személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki érdeklődés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angolnyelv-tudás

Feladatok:

  • Jelentések, prezentációk készítéseIntézkedési tervek elkészítése megadott instrukciók alapján
  • Videokonferenciákon való részvétel
  • Német fordítási feladatok
  • Ügyvezető munkáját segítő feladatkör ellátása

Amit partnercégünk kínál:

  • Családias, emberközpontú munkakörnyezet
  • Segítő kollégák, összeszokott csapat
  • Piaci átlag feletti bér, bónusz, cafeteria, egészségpénztár
  • Bejárás támogatása
  • Képzések, tréningek, nyelvtanfolyamok támogatása
  • Stabil hátterű, fejlődésben lévő cég
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern irodakörnyezet

2021-11-10T13:52:48+00:00