állásazonosító :Villanyszerelő GY757

helyszín :Győr

minimum bérsáv :

kapcsolat :jelentkezes@job-impulse.com

VILLANYSZERELŐ munkalehetőség GYŐRBEN – SZÁLLÁSSAL !!!
FELADATOK:
– az üzem termelékenységének folyamatos biztosítása;
– a gyártást akadályozó elektromos, pneumatikus hibák azonnali javítása;
– beütemezett, preventív karbantartások igényes és szabályszerű elvégzése;
– a telephely üzemeltetéséhez szükséges karbantartási munkák ellátása.
ELVÁRÁSOK:
– ipari környezetben szerzett tapasztalat;
– elektromos hálózatok, rajzok ismerete;
– szakirányú végzettség (műszaki/elektrotechnikai);
– precíz, igényes munkavégzés.
AMIT KÍNÁLUNK:
– hosszútávon tervezhető állás, versenyképes bérezés;
– cafeteria;
– vállalati busz, gépkocsi támogatás;
– családias légkörben, kulturált környezetben történő munkavégzés;
– folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség;
– szállás biztosítása (ingyenesen).
Várjuk az önéletrajzodat bérigény megjelölésével a jelentkezes@job-impulse.com email címre.
Kérjük, hogy a tárgy mezőbe írd: „VILLANYSZERELŐ -Győr”!

2022-06-29T09:05:05+00:00